HAKKIMIZDA

 

MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, yeni hedefimiz insan taşımacılığında Avrupa Kalite Ödülü..
 
 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti.İnsan taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak...
 
KALİTE POLİTİKAMIZ

Yolcularımızın memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı yaratmak, kendimizi yenilemek, "Her şey zamanında" ilkesiyle hatasız hizmet vermektir.
 
 
HEDEFLERİMİZ

Toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımız, Ulusal ve Uluslararası kara yolu insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak. Müsterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak.

Kurumsal
08:00 -- MARDİN
SEFER SAATLERİ
Hatay Güney Tur Seyehat ©2014 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Millennium Bilgisayar (Atemya)